Купа Долчини – По стъпките на Римляните

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

НАРЕДБА - 28-29.06.2021

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
U23, Мъже Елит
Актуална Наредба

Последна редакция: 29.03.2021г. 08:35ч.

ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
Състезателно трасе ETAP1
ВИЖ КАРТА
Състезателно трасе ETAP2
ВИЖ КАРТА
Класиране
RANKING STAGE1

Списък с отбори 2021

JERSEYDOLTCINI PRO TEAM - BULGARIA
Regional - Team
JERSEYBULGARIAN NATIONAL TEAM
JERSEYNATIONAL TEAM OF GREECE
JERSEYBARDIANI CSF FAIZANÈ - ITALY
Pro Continental - Team
JERSEYEUROCAR GRAWE - UKRAINE
Continental - Team
JERSEYVINO - ASTANA MOTORS - KAZAKHSTAN
Continental - Team
JERSEYMAZOWSZE SERCE POLSKI - POLAND
Continental - Team
JERSEYVOSTER ATS TEAM - POLAND
Continental - Team
JERSEYP&S METALLTECHNIK - GERMANY
Continental - Team
JERSEYTEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT - USA
Continental - Team
JERSEYDUKLA BANSKA BYSTRICA - SLOVAKIA
Continental - Team
JERSEYCYCLING ACADEMY TRENČÍN - SLOVAKIA
Continental - Team
JERSEYTIROL KTM CYCLING TEAM - AUSTRIA
Continental - Team
JERSEYTUFO PARDUS PROSTĚJOV - CZECH
Continental - Team
JERSEYELECTRO HIPER EUROPA - SPAIN
Continental - Team
JERSEYTEAM GIVE ELEMENTER - DENMARK
Club - Team
JERSEYGRAGNANO SPORTING CLUB - ITALY
Club - Team
JERSEYEPRONEX - GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM - HUNGARY
Club - Team
JERSEYAEOLOS TEAM OF ATHENS - GREECE
Club - Team
JERSEYALFA CYCLING TEAM - GREECE
Club - Team
JERSEYP.G.S. LARISSAS - GREECE
Club - Team
JERSEYMARTIGUES SC - PAYDEN&RYGEL - FRANCE
Regional - Team
JERSEYTeam Name
Club - Team

ДОКУМЕНТИ / ФАЙЛОВЕ

Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране Етап1: ...
Класиране Етап2
...

3Д Маршрут

Video 2020

Video 2019

Team Accommodation
Team Name Hotel website Link Navigation
Team name Hotel name Google Navigation


КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2021 - КУПА ДОЛЧИНИ



Изменение във всички наредби! - След приключване на състезанието, колоездачите връщат на организатора състезателните номера!

Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

15

Май 2021

Старт: 15:00 часа


Информация

Изкачване на Паничище - Купа Долчини

гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

Етикети:

Колоездене

Общ старт

Паничище 100км.

Паничище 10 км


подходящо за любители

Паничище 10 км

Момчета

Девойки

Юноши мл.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мастърс (oт 40 год.)


Паничище 100 км

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

16

Май 2021

Старт: 10:00 часа


Информация

Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

гр.Дупница, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

29

Май 2021

Старт: 15:00 часа


Информация

Изкачване на Витоша 2021 - Купа Долчини

гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

Етикети:

Колоездене

Общ старт

шосе

подходящо за любители

20 км.

Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мъже Елит

Мастърс (40-49 год.)

Мастърс (50-59 год.)

Мастърс (над 60 год.)

30

Май 2021

Старт: 10:00 часа


Информация

Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

гр.София, Южен парк"

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

28

Юни 2021

Старт: 15:00 часа


Информация

"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 1

UCI

Class 2.2 ME

UCI CALENDAR

U23

Мъже Елит

29

Юни 2021

Старт: 10:00 часа


"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

с.Баня, гр.Банско, гр.Добринище,с.Елешница, гр.Белица

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 2

UCI

Class 2.2 ME

U23

Мъже Елит