Купа Долчини – По стъпките на Римляните

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

НАРЕДБА - 28-29.06.2021

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
U23, Мъже Елит
Актуална Наредба

Последна редакция: 24.06.2021г. 11:52ч.

ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
Състезателно трасе ETAP1
ВИЖ КАРТА
Състезателно трасе ETAP2
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
DOWNLOAD
Схема Конвой DOWNLOAD
Класиране
RANKING STAGE1

Списък с отбори 2021

JERSEYDOLTCINI PRO TEAM - BULGARIA
Regional - Team
JERSEYNATIONAL TEAM OF GREECE
JERSEYBARDIANI CSF FAIZANÈ - ITALY
Pro Continental - Team
JERSEYEUROCAR GRAWE - UKRAINE
Continental - Team
JERSEYHRE MAZOWSZE Serce Polski - POLAND
Continental - Team
JERSEYVOSTER ATS TEAM - POLAND
Continental - Team
JERSEYP&S METALLTECHNIK - GERMANY
Continental - Team
JERSEYTEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT - USA
Continental - Team
JERSEYDUKLA BANSKA BYSTRICA - SLOVAKIA
Continental - Team
JERSEYCYCLING ACADEMY TRENČÍN - SLOVAKIA
Continental - Team
JERSEYTIROL KTM CYCLING TEAM - AUSTRIA
Continental - Team
JERSEYTUFO PARDUS PROSTĚJOV - CZECH
Continental - Team
JERSEYELECTRO HIPER EUROPA - SPAIN
Continental - Team
JERSEYTEAM GIVE ELEMENTER - DENMARK
Club - Team
JERSEYGRAGNANO SPORTING CLUB - ITALY
Club - Team
JERSEYEPRONEX - GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM - HUNGARY
Club - Team
JERSEYP.G.S. LARISSAS - GREECE
Club - Team
JERSEYMARTIGUES SC - PAYDEN&RYGEL - FRANCE
Regional - Team
JERSEYNESSEBAR SHOCKBLAZE
Club - Team
JERSEYHEMUS1896-VEREYA
Regional - Team
JERSEYREGIONAL TEAM TZAR SIMEON-LEVSKI
Regional - Team
JERSEYSCC "OMEGA TEAM"
Club - Team
JERSEYCLUBUL SPORTIV INTERSPORT- TEAM NOVÁK
Continental - Team
JERSEY...
Regional - Team

ДОКУМЕНТИ / ФАЙЛОВЕ

Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране Етап1: ...
Класиране Етап2
...

3Д Маршрут

Video 2020

Video 2019


Team Accommodation

TEAM NAMEHOTEL NAMEWEBSITEMAPS LINK
Eurocar GRAWE UkraineGreen Life ResortLINKLINK
HRE MAZOWSZE Serce PolskiHotel MuriteLINKLINK
NATIONAL TEAM OF GREECEMakedonska KrachmaLINKLINK
Voster ATS TeamHotel MuriteLINKLINK
Epronex - GESU Bikewear Cycling TeamRegnumLINKLINK
Team Give ElementerHot Springs GardenLINK
P&S MetalltechnikHotel MuriteLINKLINK
Team Novo Nordisk DevelopmentGreen Life ResortLINKLINK
BARDIANI CSF FAIZANÈGreen Life ResortLINKLINK
Dukla Banska BystricaHotel MuriteLINKLINK
Cycling Academy TrenčínHotel MuriteLINKLINK
Electro Hiper EuropaMakedonska KrachmaLINKLINK
TUFO PARDUS ProstějovHotel MuriteLINKLINK
Gragnano Sporting ClubGreen Life ResortLINKLINK
Regional team Tzar Simeon-LevskiGreen Life ResortLINKLINK
TIROL-KTMHotel MuriteLINKLINK
Martigues SC - Payden&RygelGuest house Wishmore LINK
Regional team HEMUS1896-VEREYAGreen Life ResortLINKLINK
REGIONAL TEAM DOLTCINIHot Springs Medicat and Spa
NESSEBAR SHOCKBLAZE CYCLING TEAMHotel MuriteLINKLINK
SCC "OMEGA TEAM"Apartment guest houseLINK
Clubul Sportiv Intersport - TEAM NOVAKHotel MuriteLINKLINK


КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2021 - КУПА ДОЛЧИНИ



Изменение във всички наредби! - След приключване на състезанието, колоездачите връщат на организатора състезателните номера!


Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

15

Май 2021

Старт: 15:00 часа


Информация

КЛАСИРАНЕ 10km

КЛАСИРАНЕ 100km

Изкачване на Паничище - Купа Долчини

гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

Етикети:

Колоездене

Общ старт

Паничище 100км.

Паничище 10 км


подходящо за любители

Паничище 10 км

Момчета - родени преди 31.12.2008г.

Девойки

Юноши мл.възраст

Мъже Любители

Жени Любители


Паничище 100 км

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

16

Май 2021

Старт: 11:00 часа


Информация

КЛАСИРАНЕ

Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

гр.Дупница, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

29

Май 2021

Старт: 15:00 часа


Информация

СТАРТОВ ЛИСТ

КЛАСИРАНЕ

Изкачване на Витоша 2021 - Купа Долчини

гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

Етикети:

Колоездене

Общ старт

шосе

подходящо за любители

20 км.

Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мъже Елит

Мастърс (40-49 год.)

Мастърс (50-59 год.)

Мастърс (над 60 год.)

30

Май 2021

Старт: 11:00 часа


Информация

СТАРТОВ ЛИСТ

КЛАСИРАНЕ

Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

гр.София, Южен парк"

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

28

Юни 2021

Старт: 15:00 часа


Информация

СТАРТОВ ЛИСТ

КЛАСИРАНЕ ИНДИВИДУАЛНО ЕТАП1

КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО ЕТАП1

КЛАСИРАНЕ ИНДИВИДУАЛНО ЕТАП2

КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО ЕТАП2

"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 1

UCI

Class 2.2 ME

UCI CALENDAR

U23

Мъже Елит

29

Юни 2021

Старт: 10:00 часа


"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

с.Баня, гр.Банско, гр.Добринище,с.Елешница, гр.Белица

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 2

UCI

Class 2.2 ME

U23

Мъже Елит