Категория: 2020

Купа Долчини – Пампорово 2020

НАРЕДБА - 14.06.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
Актуална Наредба

Последна редакция: 02.03.2020г. 09:25ч.

Може да изтеглите от състезанието 13 Юни 2020 гр.Чепеларе.
Декларация за добро физическо здраве
ИЗТЕГЛИ ДЕКЛАРАЦИЯ
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
КЛАСИРАНЕ

Отборната заявка за 13 и 14 Юни 2020 год. е обща.

ОТБОРНА ЗАЯВКА

Отбори

Тук ще се показва информация за валидно направените регистриации от колоездачни отбори.

КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

20

Юни 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

Етикети:

Колоездене

Общ старт

шосе

подходящо за любители

20 км.

Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мъже Елит

Мастърс (40-49 год.)

Мастърс (50-59 год.)

Мастърс (над 60 год.)

21

Юни 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

гр.София, Южен парк"

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

04

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

Изкачване на Паничище - Купа Долчини

гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

Етикети:

Колоездене

Общ старт

Паничище 100км.

Паничище 10 км


подходящо за любители

Паничище 10 км

Момчета

Девойки

Юноши мл.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мастърс (oт 40 год.)


Паничище 100 км

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

05

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

гр.Дупница, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

25

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Старт лист

RANKING STAGE1
RANKING STAGE2

"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 1

UCI

Class 2.2 ME

UCI CALENDAR

U23

Мъже Елит

26

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 2

UCI

Class 2.2 ME

U23

Мъже Елит

XX

Август 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

гр.Чепеларе, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

ХХ

Август 2020

Старт: 10:00 часа


Информация

Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

КК Пампорово, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

По стъпките на Римляните 2020 – Купа Долчини

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
In the footsteps of the Romans 2020

НАРЕДБА - 25.07.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
U23, Мъже Елит
Актуална Наредба

Последна редакция: 24.07.2020г. 13:35ч.

ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
RANKING STAGE1

НАРЕДБА - 26.07.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
U23, Мъже Елит
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
RANKING STAGE2
Team Accommodation
Team Name Hotel website Link Navigation
KIBAG-CKT https://rimskabania.com/ Google Navigation
Levski-Yantra Regional Team https://hotel-vitasprings.com/en Google Navigation
NATIONAL TEAM OF SERBIA http://murite.bg/?lang=en Google Navigation
Dukla Banska Bystrica https://3-mountains.com/ Google Navigation
GALLINA COLOSIO EUROFFED https://3-mountains.com/ Google Navigation
Regional team HEMUS-1896 https://3-mountains.com/ Google Navigation
Team France Defense http://avalonhotelbansko.com/ Google Navigation
MAZOWSZE Serce Polski https://regnum.bg/ Google Navigation
VINO - ASTANA MOTORS Pri Balto Family Hotel Google Navigation
Martigues SC - Payden&Rygel https://www.greenliferesorts.bg/bansko/?lang=en Google Navigation
CAJA RURAL-SEGUROS RGA https://hotelkatarino.com/en Google Navigation
ALFA CYCLING TEAM http://murite.bg/?lang=en Google Navigation
Regional Team "NESSEBAR-VEREIA" http://rusaliite.bg/ Google Navigation
CC Drag http://rusaliite.bg/ Google Navigation
REGIONAL TEAM DOLTCINI https://www.greenliferesorts.bg/bansko/?lang=en Google Navigation
Holdsworth-Zappi http://avalonhotelbansko.com/ Google Navigation
BIKE CONNECTION https://hotelredenka.com/en/ Google Navigation

Списък с допуснати отбори за участие

REGIONAL TEAM DOLTCINI JERSEYREGIONAL TEAM DOLTCINI - BULGARIA
JERSEYMAZOWSZE SERCE POLSKI - POLAND
JERSEYKIBAG-CKT - SWITZERLAND
JERSEYCAJA RURAL-SEGUROS RGA - SPAIN
JERSEYTEAM FRANCE DEFENSE - FRANCE
JERSEYVINO - ASTANA MOTORS - KAZAKHSTAN
JERSEYHOLDSWORTH-ZAPPI - ENGLAND
JERSEYLEVSKI-YANTRA REGIONAL TEAM - BULGARIA
JERSEYALFA CYCLING TEAM - GREECE
JERSEYREGIONAL TEAM "NESEBAR-VEREIA" - BULGARIA
JERSEYDUKLA BANSKA BYSTRICA- SLOVAKIA
JERSEYNATIONAL TEAM OF SERBIA - SERBIA
JERSEYREGIONAL TEAM HEMUS-1896 - BULGARIA
JERSEYCCN METALAC - SERBIA
JERSEYMARTIGUES SC - PAYDEN&RYGEL - FRANCE
JERSEYCC DRAG - BULGARIA
JERSEYGALLINA COLOSIO EUROFFED - ITALY
JERSEYBIKE CONNECTION - FRANCE

КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

20

Юни 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

Етикети:

Колоездене

Общ старт

шосе

подходящо за любители

20 км.

Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мъже Елит

Мастърс (40-49 год.)

Мастърс (50-59 год.)

Мастърс (над 60 год.)

21

Юни 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

гр.София, Южен парк"

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

04

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

Изкачване на Паничище - Купа Долчини

гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

Етикети:

Колоездене

Общ старт

Паничище 100км.

Паничище 10 км


подходящо за любители

Паничище 10 км

Момчета

Девойки

Юноши мл.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мастърс (oт 40 год.)


Паничище 100 км

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

05

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

гр.Дупница, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

25

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Старт лист

RANKING STAGE1
RANKING STAGE2

"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 1

UCI

Class 2.2 ME

UCI CALENDAR

U23

Мъже Елит

26

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 2

UCI

Class 2.2 ME

U23

Мъже Елит

XX

Август 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

гр.Чепеларе, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

ХХ

Август 2020

Старт: 10:00 часа


Информация

Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

КК Пампорово, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

КУПА ДОЛЧИНИ – ОБЩИНА ДУПНИЦА 2020

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

НАРЕДБА - 05.07.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
Актуална Наредба

Последна редакция: 30.06.2020г. 10:09ч.

ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
КЛАСИРАНЕ

ОТБОРНА ЗАЯВКА

Отбори

  • PSKK VASSIL LEVSKI
  • KK "Yantra Ispolin" Gabrovo
  • CC Varna
  • Chernomoretz-Burgas
  • KK Sinite kamany
  • П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ
  • Състезателен Колоездачен Клуб ВЕЛОСИТИ
  • CC SVILENGRAD 1924
  • Doltcini Pro Team
  • КК "Несебър"
  • Hemus-1896
  • Pechenegi Pazardzhik
  • KK Rozova dolina Kazanlak
  • KK Верея
  • VELO-M TERMALIFT
  • KK"LYSTOVITSA-1905
  • Oxygen
  • U.C.PISTOIESE
  • MARTIGUES SC - Payden&Rygel
  • Drag Cycling Club

  • ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ

    Колоездачен Отбор Настанен в хотел Линк за навигация
    PSKK VASSIL LEVSKI хотел Планински езера Google Navigation
    KK "Yantra Ispolin" Gabrovo хотел Планински езера Google Navigation
    CC Varna хотел Планински езера Google Navigation
    Chernomoretz-Burgas хотел Планински езера Google Navigation
    KK Sinite kamany хотел Планински езера Google Navigation
    П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ хотел Планински езера Google Navigation
    КК ВЕЛОСИТИ хотел Планински езера Google Navigation
    KK SVILENGRAD 1924 хотел Планински езера Google Navigation
    Doltcini Pro Team хотел Планински езера Google Navigation
    КК "Несебър" хотел Планински езера Google Navigation
    Hemus-1896 хотел Планински езера Google Navigation
    Pechenegi Pazardzhik хотел Планински езера Google Navigation
    KK Rozova dolina Kazanlak Хотел Еделвайс Google Navigation
    KK Верея Хотел Еделвайс Google Navigation
    KK"LYSTOVITSA-1905 хотел Планински езера Google Navigation
    U.C.PISTOIESE хотел Магнолия Google Navigation
    Martigues SC - Payden&Rygel хотел Магнолия Google Navigation

    КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




    Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

    20

    Юни 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

    Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

    гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    шосе

    подходящо за любители

    20 км.

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мъже Елит

    Мастърс (40-49 год.)

    Мастърс (50-59 год.)

    Мастърс (над 60 год.)

    21

    Юни 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

    гр.София, Южен парк"

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    04

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
    КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

    Изкачване на Паничище - Купа Долчини

    гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    Паничище 100км.

    Паничище 10 км


    подходящо за любители

    Паничище 10 км

    Момчета

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мастърс (oт 40 год.)


    Паничище 100 км

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    05

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

    гр.Дупница, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    25

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Старт лист

    RANKING STAGE1
    RANKING STAGE2

    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 1

    UCI

    Class 2.2 ME

    UCI CALENDAR

    U23

    Мъже Елит

    26

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 2

    UCI

    Class 2.2 ME

    U23

    Мъже Елит

    XX

    Август 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

    гр.Чепеларе, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ХХ

    Август 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация

    Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

    КК Пампорово, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    Изкачване на Паничище 2020 – Купа Долчини

    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image

    НАРЕДБА - 04.07.2020

    Тип: Състезание по шосе
    Подходящ за: Лицензирани колоездачи - 100км.
    Любители колоездачи - 10км.
    Актуална Наредба - 100км.

    Последна редакция: 30.06.2020г. 10:09ч.

    ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
    Актуална Наредба - 10км.

    Последна редакция: 22.06.2020г. 14:42ч.

    ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
    Декларация за добро физическо здраве
    ИЗТЕГЛИ ДЕКЛАРАЦИЯ
    Състезателно трасе - 100км.
    ВИЖ КАРТА
    Състезателно трасе - 10км.
    ВИЖ КАРТА
    Стартов лист 100KM
    ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
    Стартов лист 10KM
    ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
    Класиране
    КЛАСИРАНЕ
    === ВАЖНО ===
    • Колоездачните отбори и професионални колоездачи, могат да се регистрират за участие в "Изкачване на Паничище 2020" през страницата на състезанието, което ще се проведе на 05 Юли 2020 година. Вижте тук

    Регистрацията е съвсем лесна и се състои в следните стъпки:
    1. Попълвате формуляра (червения бутон) с вашите лични данни;
    2. Плащате такса участие по удобен за вас метод описан в наредбата - 10км;
    2.1. Изтегляте и принтирате "Декларация за добро физическо здраве" и я попълвате собственоръчно;
    2.2. Правите си застраховка "Злополука на спортиста" в избрано от вас застрахователно дружество; (Мин.покритие на застраховката 3000лв.)
    3. В деня на състезанието, ни донасяте само попълнена и подписана "Декларация за добро физическо здраве" и ви предоставяме състезателен номер.

    Оставащо време:

    РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА УЧАСТИЕ ТУК

    Отбори

  • PSKK VASSIL LEVSKI
  • KK "Yantra Ispolin" Gabrovo
  • CC Varna
  • Chernomoretz-Burgas
  • KK Sinite kamany
  • П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ
  • Състезателен Колоездачен Клуб ВЕЛОСИТИ
  • CC SVILENGRAD 1924
  • Doltcini Pro Team
  • КК "Несебър"
  • Hemus-1896
  • Pechenegi Pazardzhik
  • KK Rozova dolina Kazanlak
  • KK Верея
  • VELO-M TERMALIFT
  • KK"LYSTOVITSA-1905
  • Oxygen
  • U.C.PISTOIESE
  • MARTIGUES SC - Payden&Rygel
  • Drag Cycling Club

  • ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ

    Колоездачен Отбор Настанен в хотел Линк за навигация
    PSKK VASSIL LEVSKI хотел Планински езера Google Navigation
    KK "Yantra Ispolin" Gabrovo хотел Планински езера Google Navigation
    CC Varna хотел Планински езера Google Navigation
    Chernomoretz-Burgas хотел Планински езера Google Navigation
    KK Sinite kamany хотел Планински езера Google Navigation
    П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ хотел Планински езера Google Navigation
    КК ВЕЛОСИТИ хотел Планински езера Google Navigation
    KK SVILENGRAD 1924 хотел Планински езера Google Navigation
    Doltcini Pro Team хотел Планински езера Google Navigation
    КК "Несебър" хотел Планински езера Google Navigation
    Hemus-1896 хотел Планински езера Google Navigation
    Pechenegi Pazardzhik хотел Планински езера Google Navigation
    KK Rozova dolina Kazanlak Хотел Еделвайс Google Navigation
    KK Верея Хотел Еделвайс Google Navigation
    KK"LYSTOVITSA-1905 хотел Планински езера Google Navigation
    U.C.PISTOIESE хотел Магнолия Google Navigation
    Martigues SC - Payden&Rygel хотел Магнолия Google Navigation

    КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




    Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

    20

    Юни 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

    Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

    гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    шосе

    подходящо за любители

    20 км.

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мъже Елит

    Мастърс (40-49 год.)

    Мастърс (50-59 год.)

    Мастърс (над 60 год.)

    21

    Юни 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

    гр.София, Южен парк"

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    04

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
    КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

    Изкачване на Паничище - Купа Долчини

    гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    Паничище 100км.

    Паничище 10 км


    подходящо за любители

    Паничище 10 км

    Момчета

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мастърс (oт 40 год.)


    Паничище 100 км

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    05

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

    гр.Дупница, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    25

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Старт лист

    RANKING STAGE1
    RANKING STAGE2

    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 1

    UCI

    Class 2.2 ME

    UCI CALENDAR

    U23

    Мъже Елит

    26

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 2

    UCI

    Class 2.2 ME

    U23

    Мъже Елит

    XX

    Август 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

    гр.Чепеларе, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ХХ

    Август 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация

    Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

    КК Пампорово, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    КУПА ДОЛЧИНИ – ОБЩИНА ЧЕПЕЛАРЕ 2020

    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image

    НАРЕДБА - 13.06.2020

    Тип: Състезание по шосе
    Подходящ за: Лицензирани колоездачи
    Актуална Наредба

    Последна редакция: 02.03.2020г. 09:25ч.

    ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА

    Наредбата за 13 и 14 Юни е в общ файл.

    Декларация за добро физическо здраве
    ИЗТЕГЛИ ДЕКЛАРАЦИЯ
    Състезателно трасе
    ВИЖ КАРТА
    Стартов лист
    ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
    Класиране
    КЛАСИРАНЕ

    Отборната заявка за 13 и 14 Юни 2020 год. е обща.

    ОТБОРНА ЗАЯВКА Оставащо време:

    Отбори

    Тук ще се показва информация за валидно направените регистриации от колоездачни отбори.

    КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




    Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

    20

    Юни 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

    Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

    гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    шосе

    подходящо за любители

    20 км.

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мъже Елит

    Мастърс (40-49 год.)

    Мастърс (50-59 год.)

    Мастърс (над 60 год.)

    21

    Юни 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

    гр.София, Южен парк"

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    04

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
    КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

    Изкачване на Паничище - Купа Долчини

    гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    Паничище 100км.

    Паничище 10 км


    подходящо за любители

    Паничище 10 км

    Момчета

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мастърс (oт 40 год.)


    Паничище 100 км

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    05

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

    гр.Дупница, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    25

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Старт лист

    RANKING STAGE1
    RANKING STAGE2

    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 1

    UCI

    Class 2.2 ME

    UCI CALENDAR

    U23

    Мъже Елит

    26

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 2

    UCI

    Class 2.2 ME

    U23

    Мъже Елит

    XX

    Август 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

    гр.Чепеларе, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ХХ

    Август 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация

    Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

    КК Пампорово, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ЮЖЕН ПАРК СОФИЯ 2020 – КУПА ДОЛЧИНИ

    НАРЕДБА 21.06.2020

    Тип: Критериум
    Подходящ за: Лицензирани колоездачи
    Актуална Наредба
    ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
    Състезателно трасе
    ВИЖ КАРТА
    Стартов лист
    ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТАРТОВ ЛИСТ
    Класиране
    КЛАСИРАНЕ
    === ВАЖНО ===
    • За да бъде подсигурен хотел и храна за колоездачните отбори изпратете отборна заявка, не по-късно от 20 дни преди датата на състезанието!
    • Краен срок за редактиране състезателите в отборна заявка, не по-късно от 5 дни преди датата на състезанието!
    === ИНФО ===
    • Отборите, които не са спазили горните две дати, могат да участват в състезанието за собствена сметка.
    ОТБОРНА ЗАЯВКА

    Отбори

    • Corley Cycles RC
    • Hemus-1896
    • CC CHAMPION KAZANLAK
    • PSKK VASSIL LEVSKI
    • KK "Yantra Ispolin" Gabrovo
    • Chernomoretz-Burgas
    • CC Varna
    • CCN METALAC, Kraljevo, Serbia
    • Doltcini Pro Team
    • kk Rozova dolina Kazanlak
    • КК "Несебър"
    • KK Sinite kamany
    • Pechenegi Pazardzhik
    • KK SVILENGRAD 1924
    • П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ
    • KK"LYSTOVITSA-1905"
    • КК Верея
    • BORAC, CACAK
    • MARTIGUES SPORT CYCLISME
    • КК ВЕЛОСИТИ
    • S TEAM / Bosna
    • Spartak / Bosna
    • Drag cycling club

    КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




    Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

    20

    Юни 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

    Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

    гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    шосе

    подходящо за любители

    20 км.

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мъже Елит

    Мастърс (40-49 год.)

    Мастърс (50-59 год.)

    Мастърс (над 60 год.)

    21

    Юни 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

    гр.София, Южен парк"

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    04

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
    КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

    Изкачване на Паничище - Купа Долчини

    гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    Паничище 100км.

    Паничище 10 км


    подходящо за любители

    Паничище 10 км

    Момчета

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мастърс (oт 40 год.)


    Паничище 100 км

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    05

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

    гр.Дупница, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    25

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Старт лист

    RANKING STAGE1
    RANKING STAGE2

    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 1

    UCI

    Class 2.2 ME

    UCI CALENDAR

    U23

    Мъже Елит

    26

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 2

    UCI

    Class 2.2 ME

    U23

    Мъже Елит

    XX

    Август 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

    гр.Чепеларе, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ХХ

    Август 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация

    Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

    КК Пампорово, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    КУПА ДОЛЧИНИ – ИЗКАЧВАНЕ НА ВИТОША 2020

    НАРЕДБА - 20.06.2020

    Тип: Състезание по шосе
    Подходящ за: Лицензирани колоездачи
    Любители колоездачи
    Актуална Наредба

    Последна редакция: 18.06.2020г. 10:04ч.

    ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
    Декларация за добро физическо здраве
    ИЗТЕГЛИ ДЕКЛАРАЦИЯ
    Състезателно трасе
    ВИЖ КАРТА
    Стартов лист
    ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТАРТОВ ЛИСТ
    Класиране
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО
    === ВАЖНО ===
    • Колоездачните отбори и професионални колоездачи, могат да се регистрират за участие в "Изкачване на Витоша 2020" през страницата на състезанието, което ще се проведе на 21 Юни 2020 година. Вижте тук

    ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ

    Колоездачен Отбор Настанен в хотел Линк за навигация
    Hemus-1896 ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    Chernomoretz-Burgas ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    CCN METALAC, Kraljevo, Serbia ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    BORAC, CACAK ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    MARTIGUES SPORT CYCLISME ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    S TEAM ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    Spartak ATM Хотел гр.София Google навигация до хотела
    CC CHAMPION KAZANLAK Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    KK "Yantra Ispolin" Gabrovo Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    CC Varna Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    kk Rozova dolina Kazanlak Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    КК "Несебър" Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    KK Sinite kamany Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    KK SVILENGRAD 1924 Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    KK"LYSTOVITSA-1905" Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    КК Верея Хотел Горна Баня гр.София Google навигация до хотела
    Такса регистрация за любители колоездачи:
    25.05-18.06.2020 - 35 лева.
    Регистрация в деня на състезанието - 50 лева.

    Регистрацията е съвсем лесна и се състои в следните стъпки:
    1. Попълвате формуляра (червения бутон) с вашите лични данни;
    2. Плащате такса участие по удобен за вас метод описан в наредбата;
    2.1. Изтегляте и принтирате "Декларация за добро физическо здраве" и я попълвате собственоръчно;
    2.2. Правите си застраховка "Злополука на спортиста" в избрано от вас застрахователно дружество; (Мин.покритие на застраховката 3000лв.)
    3. В деня на състезанието, ни донасяте само попълнена и подписана "Декларация за добро физическо здраве" и ви предоставяме състезателен номер.

    Оставащо време:

    РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА УЧАСТИЕ ТУК

    Дискусия / Събитие

    Състезателно трасе

    Състезатели по категории

    Отбори

    • Corley Cycles RC
    • Hemus-1896
    • CC CHAMPION KAZANLAK
    • PSKK VASSIL LEVSKI
    • KK "Yantra Ispolin" Gabrovo
    • Chernomoretz-Burgas
    • CC Varna
    • CCN METALAC, Kraljevo, Serbia
    • Doltcini Pro Team
    • kk Rozova dolina Kazanlak
    • КК "Несебър"
    • KK Sinite kamany
    • Pechenegi Pazardzhik
    • KK SVILENGRAD 1924
    • П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ
    • KK"LYSTOVITSA-1905"
    • КК Верея
    • BORAC, CACAK
    • MARTIGUES SPORT CYCLISME
    • КК ВЕЛОСИТИ
    • S TEAM / Bosna
    • Spartak / Bosna
    • Individual
    • Drag cycling club

    КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




    Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

    20

    Юни 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

    Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

    гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    шосе

    подходящо за любители

    20 км.

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мъже Елит

    Мастърс (40-49 год.)

    Мастърс (50-59 год.)

    Мастърс (над 60 год.)

    21

    Юни 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

    гр.София, Южен парк"

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    04

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
    КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

    Изкачване на Паничище - Купа Долчини

    гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    Паничище 100км.

    Паничище 10 км


    подходящо за любители

    Паничище 10 км

    Момчета

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мастърс (oт 40 год.)


    Паничище 100 км

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    05

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

    гр.Дупница, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    25

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Старт лист

    RANKING STAGE1
    RANKING STAGE2

    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 1

    UCI

    Class 2.2 ME

    UCI CALENDAR

    U23

    Мъже Елит

    26

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 2

    UCI

    Class 2.2 ME

    U23

    Мъже Елит

    XX

    Август 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

    гр.Чепеларе, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ХХ

    Август 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация

    Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

    КК Пампорово, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс