КУПА ДОЛЧИНИ – ОБЩИНА ДУПНИЦА 2020

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

НАРЕДБА - 05.07.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
Актуална Наредба

Последна редакция: 30.06.2020г. 10:09ч.

ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
КЛАСИРАНЕ

ОТБОРНА ЗАЯВКА

Отбори

  • PSKK VASSIL LEVSKI
  • KK "Yantra Ispolin" Gabrovo
  • CC Varna
  • Chernomoretz-Burgas
  • KK Sinite kamany
  • П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ
  • Състезателен Колоездачен Клуб ВЕЛОСИТИ
  • CC SVILENGRAD 1924
  • Doltcini Pro Team
  • КК "Несебър"
  • Hemus-1896
  • Pechenegi Pazardzhik
  • KK Rozova dolina Kazanlak
  • KK Верея
  • VELO-M TERMALIFT
  • KK"LYSTOVITSA-1905
  • Oxygen
  • U.C.PISTOIESE
  • MARTIGUES SC - Payden&Rygel
  • Drag Cycling Club

  • ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ

    Колоездачен Отбор Настанен в хотел Линк за навигация
    PSKK VASSIL LEVSKI хотел Планински езера Google Navigation
    KK "Yantra Ispolin" Gabrovo хотел Планински езера Google Navigation
    CC Varna хотел Планински езера Google Navigation
    Chernomoretz-Burgas хотел Планински езера Google Navigation
    KK Sinite kamany хотел Планински езера Google Navigation
    П.К.К. ЦАР СИМЕОН-ПЛОВДИВ хотел Планински езера Google Navigation
    КК ВЕЛОСИТИ хотел Планински езера Google Navigation
    KK SVILENGRAD 1924 хотел Планински езера Google Navigation
    Doltcini Pro Team хотел Планински езера Google Navigation
    КК "Несебър" хотел Планински езера Google Navigation
    Hemus-1896 хотел Планински езера Google Navigation
    Pechenegi Pazardzhik хотел Планински езера Google Navigation
    KK Rozova dolina Kazanlak Хотел Еделвайс Google Navigation
    KK Верея Хотел Еделвайс Google Navigation
    KK"LYSTOVITSA-1905 хотел Планински езера Google Navigation
    U.C.PISTOIESE хотел Магнолия Google Navigation
    Martigues SC - Payden&Rygel хотел Магнолия Google Navigation

    КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




    Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

    20

    Юни 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

    Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

    гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    шосе

    подходящо за любители

    20 км.

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мъже Елит

    Мастърс (40-49 год.)

    Мастърс (50-59 год.)

    Мастърс (над 60 год.)

    21

    Юни 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

    гр.София, Южен парк"

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    04

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
    КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

    Изкачване на Паничище - Купа Долчини

    гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

    Етикети:

    Колоездене

    Общ старт

    Паничище 100км.

    Паничище 10 км


    подходящо за любители

    Паничище 10 км

    Момчета

    Девойки

    Юноши мл.възраст

    Мъже Любители

    Жени Любители

    Мастърс (oт 40 год.)


    Паничище 100 км

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    05

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация
    КЛАСИРАНЕ

    Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

    гр.Дупница, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    25

    Юли 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Старт лист

    RANKING STAGE1
    RANKING STAGE2

    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 1

    UCI

    Class 2.2 ME

    UCI CALENDAR

    U23

    Мъже Елит

    26

    Юли 2020

    Старт: 10:00 часа


    "По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

    гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

    Етикети:

    Колоездене

    шосе

    Етап 2

    UCI

    Class 2.2 ME

    U23

    Мъже Елит

    XX

    Август 2020

    Старт: 15:00 часа


    Информация

    Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

    гр.Чепеларе, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    ХХ

    Август 2020

    Старт: 10:00 часа


    Информация

    Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

    КК Пампорово, Централна градска част

    Етикети:

    Колоездене

    Критериум

    Момчета мл.възраст и Момичета

    Момчета ст.възраст и Девойки

    Юноши мл.възраст

    Юноши ст.възраст

    Мъже Елит

    Мастърс

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *