Купа Долчини – Пампорово 2020

НАРЕДБА - 14.06.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
Актуална Наредба

Последна редакция: 02.03.2020г. 09:25ч.

Може да изтеглите от състезанието 13 Юни 2020 гр.Чепеларе.
Декларация за добро физическо здраве
ИЗТЕГЛИ ДЕКЛАРАЦИЯ
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
КЛАСИРАНЕ

Отборната заявка за 13 и 14 Юни 2020 год. е обща.

ОТБОРНА ЗАЯВКА

Отбори

Тук ще се показва информация за валидно направените регистриации от колоездачни отбори.

КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

20

Юни 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

Етикети:

Колоездене

Общ старт

шосе

подходящо за любители

20 км.

Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мъже Елит

Мастърс (40-49 год.)

Мастърс (50-59 год.)

Мастърс (над 60 год.)

21

Юни 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

гр.София, Южен парк"

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

04

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

Изкачване на Паничище - Купа Долчини

гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

Етикети:

Колоездене

Общ старт

Паничище 100км.

Паничище 10 км


подходящо за любители

Паничище 10 км

Момчета

Девойки

Юноши мл.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мастърс (oт 40 год.)


Паничище 100 км

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

05

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

гр.Дупница, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

25

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Старт лист

RANKING STAGE1
RANKING STAGE2

"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 1

UCI

Class 2.2 ME

UCI CALENDAR

U23

Мъже Елит

26

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 2

UCI

Class 2.2 ME

U23

Мъже Елит

XX

Август 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

гр.Чепеларе, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

ХХ

Август 2020

Старт: 10:00 часа


Информация

Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

КК Пампорово, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *