По стъпките на Римляните 2020 – Купа Долчини

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
In the footsteps of the Romans 2020

НАРЕДБА - 25.07.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
U23, Мъже Елит
Актуална Наредба

Последна редакция: 24.07.2020г. 13:35ч.

ИЗТЕГЛИ НАРЕДБА
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
RANKING STAGE1

НАРЕДБА - 26.07.2020

Тип: Състезание по шосе
Подходящ за: Лицензирани колоездачи
U23, Мъже Елит
Състезателно трасе
ВИЖ КАРТА
Стартов лист
ИЗТЕГЛИ СПИСЪК
Класиране
RANKING STAGE2
Team Accommodation
Team Name Hotel website Link Navigation
KIBAG-CKT https://rimskabania.com/ Google Navigation
Levski-Yantra Regional Team https://hotel-vitasprings.com/en Google Navigation
NATIONAL TEAM OF SERBIA http://murite.bg/?lang=en Google Navigation
Dukla Banska Bystrica https://3-mountains.com/ Google Navigation
GALLINA COLOSIO EUROFFED https://3-mountains.com/ Google Navigation
Regional team HEMUS-1896 https://3-mountains.com/ Google Navigation
Team France Defense http://avalonhotelbansko.com/ Google Navigation
MAZOWSZE Serce Polski https://regnum.bg/ Google Navigation
VINO - ASTANA MOTORS Pri Balto Family Hotel Google Navigation
Martigues SC - Payden&Rygel https://www.greenliferesorts.bg/bansko/?lang=en Google Navigation
CAJA RURAL-SEGUROS RGA https://hotelkatarino.com/en Google Navigation
ALFA CYCLING TEAM http://murite.bg/?lang=en Google Navigation
Regional Team "NESSEBAR-VEREIA" http://rusaliite.bg/ Google Navigation
CC Drag http://rusaliite.bg/ Google Navigation
REGIONAL TEAM DOLTCINI https://www.greenliferesorts.bg/bansko/?lang=en Google Navigation
Holdsworth-Zappi http://avalonhotelbansko.com/ Google Navigation
BIKE CONNECTION https://hotelredenka.com/en/ Google Navigation

Списък с допуснати отбори за участие

REGIONAL TEAM DOLTCINI JERSEYREGIONAL TEAM DOLTCINI - BULGARIA
JERSEYMAZOWSZE SERCE POLSKI - POLAND
JERSEYKIBAG-CKT - SWITZERLAND
JERSEYCAJA RURAL-SEGUROS RGA - SPAIN
JERSEYTEAM FRANCE DEFENSE - FRANCE
JERSEYVINO - ASTANA MOTORS - KAZAKHSTAN
JERSEYHOLDSWORTH-ZAPPI - ENGLAND
JERSEYLEVSKI-YANTRA REGIONAL TEAM - BULGARIA
JERSEYALFA CYCLING TEAM - GREECE
JERSEYREGIONAL TEAM "NESEBAR-VEREIA" - BULGARIA
JERSEYDUKLA BANSKA BYSTRICA- SLOVAKIA
JERSEYNATIONAL TEAM OF SERBIA - SERBIA
JERSEYREGIONAL TEAM HEMUS-1896 - BULGARIA
JERSEYCCN METALAC - SERBIA
JERSEYMARTIGUES SC - PAYDEN&RYGEL - FRANCE
JERSEYCC DRAG - BULGARIA
JERSEYGALLINA COLOSIO EUROFFED - ITALY
JERSEYBIKE CONNECTION - FRANCE

КОЛОЕЗДАЧЕН КАЛЕНДАР 2020 - КУПА ДОЛЧИНИ




Дата / Час Име на състезание / Локация / Тип Състезателни категории

20

Юни 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ ПО ГРУПИ
КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО

Изкачване на Витоша 2020 - Купа Долчини

гр.София, Резиденция Бояна (локално платно) до Хижа "Звездица".

Етикети:

Колоездене

Общ старт

шосе

подходящо за любители

20 км.

Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мъже Елит

Мастърс (40-49 год.)

Мастърс (50-59 год.)

Мастърс (над 60 год.)

21

Юни 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Южен парк" - Купа Долчини

гр.София, Южен парк"

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

04

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ 10 КМ.
КЛАСИРАНЕ 100 КМ.

Изкачване на Паничище - Купа Долчини

гр.Дупница, гр.Сапарева баня, KK Паничище

Етикети:

Колоездене

Общ старт

Паничище 100км.

Паничище 10 км


подходящо за любители

Паничище 10 км

Момчета

Девойки

Юноши мл.възраст

Мъже Любители

Жени Любители

Мастърс (oт 40 год.)


Паничище 100 км

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

05

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


Информация
КЛАСИРАНЕ

Критериум "Община Дупница" - Купа Долчини

гр.Дупница, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

25

Юли 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Старт лист

RANKING STAGE1
RANKING STAGE2

"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Разлог, гр.Банско, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 1

UCI

Class 2.2 ME

UCI CALENDAR

U23

Мъже Елит

26

Юли 2020

Старт: 10:00 часа


"По стъпките на Римляните" - Купа Долчини

гр.Банско, гр.Добринище, с.Баня

Етикети:

Колоездене

шосе

Етап 2

UCI

Class 2.2 ME

U23

Мъже Елит

XX

Август 2020

Старт: 15:00 часа


Информация

Критериум "Община Чепеларе" - Купа Долчини

гр.Чепеларе, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

ХХ

Август 2020

Старт: 10:00 часа


Информация

Критериум "Пампорово" - Купа Долчини

КК Пампорово, Централна градска част

Етикети:

Колоездене

Критериум

Момчета мл.възраст и Момичета

Момчета ст.възраст и Девойки

Юноши мл.възраст

Юноши ст.възраст

Мъже Елит

Мастърс

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *